Tag - nopcommerce xml import

NopCommerce Xml Entegrasyonu

nopCommerce xml urun entegrasyonu product importNopCommerce Xml Entegrasyonu makalemizde nopCommerce kurulu bir web siteniz var ise ve xml formatında ürün tedarikçinizden ürünleri otomatik olarak tek bir tıklama ile web sitenize entegre etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Ürünümüz : NopCommerce – Xml Ürün Import Entegrasyon Modülü

NopCommerce Xml Import Modülü Nedir ? 

%100 Türk yazılımı nopcommerce-tr.com’um geliştirmiş olduğu bir üründür.Xml import modülümüz tedarikçi firmanızın xml formatı hangi formatta olursa olsun bütün xml ile ürün veren tedarikçilerinizi entegre ediyoruz.

Genel Özellikleri

  • Xml Tedarikçinizden gelen ürünler satış fiyatlarına % yüzde oran ekleyerek kar ile entegre edilmesi
  • Kategori ilişkilendirme özelliği ile tedarikçi kategorilerine bağımlı kalmayacaksınız sistemi kendinize göre ayarlayabilmektesiniz.
    Örneğin : tedaikçi xml’indeki “bilgisayar > notebook” kategorisini “bilgisayar > diz üstü” kategorisi göre kendinize özel kategori yapısına göre sistemin ayarlayabilmektesiniz.
  • Tedarikçinize özel kdv ayarlarını yapabilmektesiniz
  • Tedarikçinin ayarlarında gelen ürünleri kdv dahil & yada hariç olarak entegre edebilmektesiniz.Eğer kdv hariç ise sistem kdv kategorisi seçip entegre edebilmektesiniz.
  • nopCommerce Tax.FixedRate plugin’i ile entegre çalışmaktadır.
  • Entegre et butonuna bastıktan sonra entegrasyonu canlı olarak izleyebilmektesiniz
  • Entegrasyondan önce ürüne ait var olan kategoriler , markalar , resimler silinsin mi diye ayrı ayrı seçeneklerimizde mevcut
  • Entegrasyonda yeni gelen ürünleri pasif yapabilmektesiniz

Sıkça Sorulan Sorular


Tedarikçimin Birden Fazla Ayrı Ayrı Xml Dosyası Var ise (Kategoriler, Ürünler, Fiyat & Stoklar) ?

Xml tedarikçiniz ürünleri ,kategorileri ,fiyatları ve stokları farklı xml linki ve ya dosya olarak verebilir.Ürünümüz bu tür olasılıklar düşünülerek geliştirilmiştir.

Tedarikçideki Fiyat Yada Stok Güncellendiğinde Sitede Ürünler de Güncellenecek mi ?

Tedarikçi firmanız ürünün herhangi bir özelliğini güncellediği zaman her entegre ettiğinizde tedarikçinizin güncel stoklarını fiyatlarını özelliklerini almaktasınız.

Ürünlere Göre Para Birimi Değişkenlik Durumunda Nasıl Çalışıyor ?

Ürünlerinize göre farklı para birimi olabilir hiç problem değil , A ürününüz için para birimi “YTL”  B ürününüz için “USD” olabilir.Sitenizin kurlar bölümünde para birimlerinizin karşılığı var ise ürününüz oradaki kur oranı ile hesaplanıp sitenizin ana para birimi ile sisteme entegre edilir.Olmayan para birimlerinde ise entegrasyonu canlı izlerken log mekanizmasında örneğin “EUR” para birimi bulunamadı uyarısı alırsınız “EUR” para birimini ekleyip tekrar entegre ettikten sonra ürününüz kaydedilmiş olur

Tedarikçi Firmamın Kategori Yapısı ile Kendi Sisteme Entegre Etmek İstemiyorum ?

Tedarikçi firmanızın kategori yapısına bağlı değilsiniz nopCommerce sitenizdeki kategori yapınıza özel entegrasyonu kendiniz ayarlayabilmektesiniz.

Örneğin  : “MacBook Pro 15 inc” ürünü tedarikçinizden “bilgisayar & aksesuar > notebook” kategorisinde geldiğini düşünelim
Kategori ayarlarından hiç bir kodlama yapmadan tedarikçi kategorisi ve entegre etmek istediğiniz kategoriyi “bilgisayar > dizüstü” olarak kaydedip entegre et butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Ne Kadar Ücret Ödeyeceğim ?

NopCommerce – Xml Ürün Import Entegrasyon Modülü $149 beraberinde 1 xml entegrasyonu ile gelmektedir.

Sonraki Xml her xml tedarikçiniz için $49 ödemesi vardır Maximum 1 gün içerisinde nopCommerce sitenize entegre edilmiş olur.

Powered by keepvid themefull earn money