İade Koşulları

www.nopcommerce-tr.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1 gündür. Tüm ürünler Mengükan Yazılım Hizmetleri garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresi genel olarak 2 yıldır. Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir. Bu süre zarfı içerisinde ürünleriniz tamir ve bakım garantisi altındadır.  Bununla birlikte www.nopcommerce-tr.com, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak amacıyla her zaman yanınızdadır. Tamir ve/veya bakım olacak ürününüzü müşteri hizmetlerinden irtibata geçerek yaptırabilirsiniz.

www.nopcommerce-tr.com e-ticaret altyapısı ile sağlanan bu siteden satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için www.nopcommerce-tr.com dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, yazılım ayarlama, onarma vb. işlemleri yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.nopcommerce-tr.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu’nu kullanarak ya da (0544) 969 62 99 numaralı telefondan arayarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Powered by keepvid themefull earn money